اخبار خورموج اخبار موثق روز،اخبار روز,اخبار ورزشی,اخبار حوادث,اخبار اقتصادی,اخبار استقلال,اخبار پرسپولیس,اخبار فرهنگیان,اخبار سیاسی,اخبار خودرو,اخبار هواشناسی,اخبار زلزله,اخبار بی بی سی,اخبار پیام نور,اخبار سوریه,اخبار افغانستان,اخبار فوری,اخبار هنرمندان,اخبار جهان,اخبار داغ,اخبار بانک,دانلود آهنگ جدید

هوآوی با رشد در بازار موبایل چین به فکر رسیدن به رتبه اول فروش است

هوآوی رویای کسب رتبه اول در بازار موبایل را دارد و قویا به سمت آن در حرکت است. دو نسل اخیر پرچمدارهای هوآوی و دستگاه های برنامه ریزی شده در رده های مختلف پایین رده تا میان رده لوکس نشان از این حرکت قوی دارد. آن ها اما برای رسیدن به رتبه اول فروش نیاز به همه بازار دارند و همه بازار شامل بازار امریکا هم می شود. می دانیم امریکایی ها از ورود چینی ها به صورت گسترده به بازار کشورشان هراس دارند و اجازه چنین موضوعی را ندادند. حال به نظر می رسد که هوآوی با رشد در بازار موبایل چین به فکر رسیدن به رتبه اول فروش است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

سهم برندهای مختلف در بازار چین

سهم برندهای مختلف در بازار چین

نگاهی به سهم برندهای مختلف در بازار چین در چارک دوم سال ۲۰۱۸ به ما اقتدار هوآوی را نشان می دهد که تنها برند در حال رشد بازار است. اپل تمام تلاش خود را کرده و رشدی را ثبت نکرده است اما دیگر برندها بدون استثنا افت کرده اند. رشد ۲۲٪ هوآوی در چنین شرایط بیانگر انگیزه آن ها برای رسیدن به رتبه اول فروش در بازار جهانی است.

هدف هوآوی برای سال ۲۰۱۸ فروش ۱۸۰ میلیون موبایل بود اما به عملکرد قوی در نیمه اول سال ۲۰۱۸ که حدودا بین ۹۵ تا ۱۰۰ (به تعبیر منابع مختلف) که نگاه می کنند، هدف را دوباره تعیین و عدد ۱۸۰ میلیون دستگاه را به ۲۰۰ میلیون دستگاه ارتقا داده اند! این فروش قوی را می توان متاثر از رشد ۴۵٪ خانواده هوآوی پی ۲۰ هم دانست.

هوآوی در بخش درآمد و بازار چین ۳۷٪ و بازار اروپا، خاورمیانه و افریقا تا ۷۳٪ رشد داشته است! آن ها در حال برنامه ریزی برای ارایه موبایل ۵G در سال ۲۰۱۹ هستند و اگر این فناوری را سریع تر به موبایل های میان رده و پایین رده هم اضافه کنند، می توانند بازار را کاملا در دست بگیرند! هوآوی نشان داده در ترندی کردن (مثلا اضافه کردن دوربین دوگانه و نمایشگر کم حاشیه یا دارای بریدگی نمایشگر) دستگاه های پایین رده و میان رده کاملا سریع است!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید آینده هوآوی به چه شکل است؟

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.